До 80-річчя видатного вченого соціал-гігієніста –Івана Олександровича Логвиненка

На кафедрі соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охорони здоров`я ДЗ «ДМА» 9 жовтня 2020 року відбулося перше у поточному навчальному році засідання студентського наукового товариства.

На засіданні СНТ заслухано доповідь студента 5а групи першого курсу 2 медичного факультету Почтовика Єгора, присвячену 80-річчю із дня народження видатного вченого, соціал-гігієніста, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри соціальної гігієни Дніпропетровської медичної академії у 1989-1995 роках Івана Олександровича Логвиненка (1940 - 1995 рр.).

Викладачі кафедри та студенти, члени СНТ кафедри при обговоренні доповіді визначили видатну роль І.О. Логвиненка та його наукових робіт для розвитку соціальної медицини на сучасному етапі.