Онлайн-засідання студентського наукового товариства кафедри

28 грудня 2020 року відбулося онлайн-засідання СНТ кафедри соціальної медицини, громадського здоров'я та управління охороною здоров`я, у якому прийняли участь студенти IV-VI курсів. . На засіданні було представлено студентські доповіді на важливі та актуальні теми в сфері медицини та громадського здоров’я.

Велике зацікавлення викликали доповіді Сімон Кирила (I медичний факультет, VI курс, група 3а) щодо практики та перспектив застосування інформаційних технологій в медицині,

Кротової Любові (I медичний факультет, V курс, група 5а) щодо результатів власного дослідження оцінки якості життя студентів-медиків.

Про глобальні ініціативи ВООЗ у сфері громадського здоров'я розповіли Пономаренко Катерина, Бондаренко Лілія та Забігайло Анна (I медичний факультет, VI курс, група 1).

Студенти добре підготували презентації, вільно володіли матеріалом та відповідали на поставлені питання.Жваве обговорення та дискусія свідчили про зацікавленість студентів щодо порушених тем.Учасники засідання отримали корисні посилання на додаткові матеріали та ідеї для подальших наукових робіт та досліджень що дозволить більш детально розкрити відповідні проблеми, поглибити знання та сприятиме науково-професійній орієнтації.