Вітаємо переможців секції «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» конференції «Новини та перспективи медичної науки»

Дата публикации: 03.05.2017 9:08:22

XVII наукова медична конференція студентів та молодих учених

«Новини та перспективи медичної науки»

секції «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я»

26 квітня 2017 року відбулося засідання секції «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» в рамках XVII наукової медичної конференції студентів та молодих учених «Новини та перспективи медичної науки» ДЗ «ДМА МОЗ України». Завідувачка кафедрою, д.м.н., професор Валерія Микитівна Лехан привітала учасників конференції і побажала успіхів в продовженні наукової діяльності.

Цікаві доповіді з актуальних питань громадського здоров’я та організації охорони здоров’я представили студенти III, IV, V курсів І медичного факультету: Волошко Марина, Ніколаєва Анастасія, Кащенко Оксана, Іпатенко Сергій, Брящей Ксенія, Капітуліна Вікторія, Шелєпова Альона. Усі учасники секційного засідання отримали грамоти та подарунки.

Грамотою за наукову роботу і найкращу доповідь (І місце) на тему «Управлінська спрямованість в кар’єрних орієнтаціях студентів - медиків» відзначені Іпатенко Сергій, Брящей Ксенія, Капітуліна Вікторія (V курс І медичний факультет).

Робота «Епідеміологія онкопатології жіночої статевої системи в Україні», яку представили Ніколаєва Анастасія, Кащенко Оксана (ІV курс І медичний факультет) отримала ІІ місце.

Шелєпова Альона ( V курс І медичний факультет) за доповідь «Сині кити - гра чи медико-соціальна проблема?» посіла ІІІ місце.

Зацікавлено обговорювали учасники конференції представлені на секційному засіданні доповіді Іпатенка Сергія «Оцінка обґрунтованості та тривалості госпіталізацій», Волошко Марини «Макросоціальні фактори ризику суїцидальної поведінки підлітків».