Онлайн-засідання студентського наукового товариства кафедри 16.11.2021

16 листопада відбулося онлайн-засідання СНТ кафедри соціальної медицини, громадського здоров'я та управління охороною здоров`я. У засіданні взяли участь 30 учасників, в тому числі: студенти 1-6 курсів, зав. каф. проф. Крячкова Л.В., викладачі Колесник В.І., Ciмoн К.І., староста гуртка Кротова Л.О.

Під час засідання було представлено студентські доповіді на важливі та актуальні теми, а саме:

• "Медико-соціальні аспекти гепатитів B і C" - Казбінова Д., Павленко А.

• "Медико-соціальні аспекти стенокардії" - Бондарєва А., Дядюра А.

• "Медико-соціальні аспекти артеріальної гіпертензії" - Волкова Е., Байрамова Є.

• "Представник наукової школи професора Г.Ф. Ємельянової - Я.Г. Ковров" - Марков Д.

Засідання пройшло жваво та продуктивно, студенти проявили велику зацікавленість в обговоренні доповідей. Такі зустрічі мотивують студентів до навчання за предметом, спілкування з однодумцями та надихають на власні дослідження.

Колектив кафедри дякує доповідачам та запрошує приєднуватись до кафедрального гуртка усіх охочих.