Засідання студентського наукового товариства та молодих вчених

Кафедра соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я запрошує усіх бажаючих взяти участь у конференції СНТ та молодих вчених, присвяченій Всесвітньому дню здоров’я 2024 р. «Моє здоров’я - моє право».

Відбудеться конференція 11 квітня 2024 р. о 13:00 в онлайн форматі. Посилання на Google Meet: meet.google.com/ogw-pyab-pzc

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

- Історія медицини;

- Соціальна медицина, громадське здоров’я та охорона громадського здоров’я;

- Організація та економіка фармації;

- Медичний та фармацевтичний менеджмент та маркетинг.

ВИМОГИ ДО УЧАСТІ:

Для участі в якості доповідача необхідно підготувати презентацію за одним з представлених вище напрямів. Мова презентації українська або англійська. Тривалість усного повідомлення не повинна перевищувати 10 хв. Виступ у обговоренні – до 5 хв.

Доповідачам необхідно попередньо зареєструватися. Для цього звертайтеся до відповідального за СНТ кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Заславського Даніеля Дмитровича: E-mail: zaslavskyidaniel@gmail.com; Telegram: @ zaslavskyid

При реєстрації необхідно вказати ПІБ та назву доповіді.

До участі в якості слухачів запрошуються всі бажаючі!