Кафедральна олімпіада

Кафедра соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я запрошує усіх бажаючих студентів взяти участь у олімпіаді.

Олімпіада буде проходити з 2-х дисциплін:

- Соціальна медицина, громадське здоров’я (для студентів 4-го та 6-го курсів за напрямком 222 «Медицина»);

- Організація та економіка фармації (для студентів 4-го та 5-го курсів за напрямком «Фармація. Промислова фармація»).

Відбудеться олімпіада 17 квітня 2024 р. о 13:00 в навчальному корпусі ДДМУ №2 (приймальна комісія): пр. Д. Яворницького, 24.

У разі виникнення питань звертайтесь до відповідального викладача кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Заславського Даніеля Дмитровича: E-mail: zaslavskyidaniel@gmail.com; Telegram: @ zaslavskyid